PL
Aktualności
System Zarządzania Jakością
Nasza firma posiada udokumentowany, wdrożony i działający na co dzień System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000.
Chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Wyroby

Elementy Toczone:

Jednym z dwóch podstawowych procesów produkcyjnych realizowanych w naszym zakładzie jest produkcja elementów toczonych na automatach tokarskich. Zakład nasz posiada automaty tokarskie jedno i wielowrzecionowe. Maszyny te obsługiwane są przez wykwalifikowanych pracowników z długoletnim stażem, a stosowane materiały pochodzą od renomowanych dostawców, co pozwala produkować wyroby dobrej jakości w konkurencyjnych cenach.
Proces produkcji elementów toczonych może być rozwinięty poprzez zastosowanie operacji: walcowania gwintu, obróbki cieplnej, szlifowania bezkłowgo, frezowania, wiercenia oraz innych w zależności od wymagań Klienta. Produktami tego procesu wykonywanymi w przez nasz zakład są: sworznie, nity, złączki, tulejki, oraz inne wg specyficznych wymagań Klienta. 

 


Elementy Sprężyste:

Drugim z wiodących procesów produkcyjnych naszego zakładu jest produkcja elementów z taśm i drutów stalowych wykonywana na prasach wielo-suwakowych BIHLER. Wyroby te mogą być poddane obróbce cieplnej oraz galwanicznej, w zależności od potrzeb Klienta.
Produkowane przez nas wyroby wymagają wykonania precyzyjnego oprzyrządowania, które projektowane jest przez naszego konstruktora i wykonywane w oparciu o obrabiarki naszego zakładu.
Właściwie zaprojektowane i wykonane oprzyrządowanie gwarantuje uzyskanie dużej wydajności i wysokiej jakości przy zachowaniu warunku konkurencyjności ceny.
  
Nasze wyroby znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu miedzy innymi: przemyśle motoryzacyjnym, przemyśle elektrotechnicznym, przemyśle meblarskim.